Обкладинки для палітурки біндера

Обкладинки для біндера

Обкладинки для палітурки


Найважливіша частина кожної папки, книги - це обкладинка і палітурка. Саме вони скріплюють і захищають листи від пошкоджень, бруду, поєднуючи їх між собою. Крім того, титульна обкладинка може підказати, що знаходиться під нею, важливість документа, його вартість.

Обкладинка титульна для палітурки: види, особливості

Ви можете купити в Україні обкладинки під шкіру - така деталь прекрасно підходить для оформлення важливою звітної документації, надаючи їй презентабельний зовнішній вигляд.Красиво буде виглядати преплет документа з обкладинкою і пружиною особливо оттеняющей друг-друга.

Якщо говорити про пластиковій обкладинці для титульної сторінки - це варіант вигідно-бюджений, популярний і довговічний. Прозору пластикову обкладинку купити варто якщо потрібно показати логотип або назва документа на титульній сторінці. Так само часто оформляють докуемнт в кольорову прозору пластикову обкладинку або ж якщо потрібно дотримуватися корпоративного стилю компанії.

Так само для титульної сторінки можна купити обкладинку Кубик або Модерн з легким фігурним зображенням або імітацією інею. Вони додадуть документу оригінальний вид і не затемнять першу сторінку документа. Так само вигідно смотряться матові обкладинки дял палітурки.

При виборі обкладинки для біндера важливо керуватися не тільки декоративними уподобаннями, ця деталь повинна бути ще і функціональної, адже не є простим прикрасою. Всі запропоновані ALL4PRINT витратні матеріали для палітурки вигідно поєднують в собі привабливість, якість, вигідну ціну і довговічність.Обкладинки прозорі для біндера

Найбільшою популярністю серед нашого асортименту користуються обкладинки для палітурки пластикові прозорі формату А4. Вони можуть відрізнятися:

  • фактурою: глянцеві, матові і фактурні обкладинки;
  • по щільності (картон від 210 гр / м до 300гр / м), (пластик -150мкм- 250мкм);
  • кольором: сині, червоні, чорні, зелені, жовті, золоті, білі, зелені, кремові, димчасті;
  • ступенем прозорості.

У більшості випадків вибирають прозорі листи для брошурування. Це зручно, оскільки відразу можна побачити, що ховається під обкладинкою, всю необхідну інформацію вказують на титульній сторінці. Ви також можете купити матову обкладинку для палітурки, вона виглядає стильно і точно не менш функціональна.

Щоб швидко орієнтуватися серед великої кількості папок з документами в багатьох організаціях є поділ за кольорами. Використовується верхня і нижня обкладинка для палітурки пластикового формату А4 і А3 тільки в різних відтінках. Це зручно і досить практично для діловода. Пластикова обкладинка для брошурування може відрізнятися по щільності: середня - 150мкм, більш щільна обкладинка - 180мкм-200мкм. Ви можете вибрати обкладинки для переплета А3 і обкладинки А4.

Обкладинки картонні для палітурки

Обкладинки для брошурування, виготовлені з картону різної щільності, представлені у великому асортименті на сайті ALL4PRINT і на РОЗЕТКА. Всі вони тепер доступні до замовлення в Україні з швидкою доставкою в регіони. При виборі моделі, що сподобалася, звертайте увагу на показник щільності, чим він вищий - тим твердіше і стійкіше до пошкоджень обкладинка.

На окрему увагу заслуговує колірна гамма обкладинок. Ви можете вибрати сині і червоні, зелені та інші відтінки, які підходять вашому корпоративному стилю і іншим запитам. Серед обкладинок є варіанти, які за зовнішнім виглядом максимально нагадують шкіру. Така стилістика відразу ж додає документації строгий офіційний вид.

Крім того, картонна обкладинка для палітурки надійно захищає документи від вологи та бруду. Стильно і оригінально виглядає обкладинка, де верхній лист палітурки пластиковий, а нижній - картонний, така конструкція робить папку стійкіше.

Зараз найбільш затребуваною залишається обкладинка для палітурки формату А4, зроблена з пластику або картону. Ми пропонуємо широку кольорову палітру товару, зразки різної щільності і фактури. На другому місці за популярністю - обкладинки для палітурки формату А3. Вони також підходять для оформлення і переплутав альбомів, презентацій, особливо для архітектурних бюро і дизайнерських компаній.

Купити картонну обкладинку для палітурки ви можете в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та й інших містах. Весь асортимент нашого товару тепер доступний в Україні, ви не пропустите новинки і отримаєте замовлення в обумовлені терміни.

Все для палітурки на ALL4PRINT

Компанія «Надійний Компаньйон» є прямим постачальником в Україну витратних матеріалів для плетіння, а так само добре відома високою якістю і широким асортиментом обладнання і матеріалів для друкарень і офісу. Придбати витратні матеріали для біндерів, обкладинки для палітурки, а також пружини для біндера можна на на нашому сайті, у нас в демозале або на платформі Розетка.

По вашому запиту ми відправимо вам каталог зразків обкладинок для палітурки.

Ви можете купити обкладинки для палітурки віддалено, вибравши на сайті все цікавлять позиції. Для уточнення замовлення з вами зв'яжеться наш менеджер. Уже понад 15 років до нас повертаються за високою якістю товару, виробленого в Європі і Китаї. Ми пропонуємо вам гнучку систему ціноутворення, оптові ціни для дилерів, найбільший каталог обкладинок для палітурки. Купити біндер і все для палітурки можна з доставкою в Київ, Львів, Житомир, Харків, Полтаву і інші міста.

Огляди

Дані не знайдено

У нас ви можете придбати товари, як для побутового рівня використання, так і для промислових навантажень.