Плівка форматна для ламінації

Плівка для ламінації купити

Глянцева плівка для ламінування Три шару - захищає документи, фотографії та малюнки від зовнішніх чинників (пилу, бруду і намокання), а так само запобігає зминання і застрягання.

Відмітна особливість плівки - в її складі: наявність додаткового шару LDPE, який надає плівці прозорість, а так само додаткову гнучкість і міцність, при цьому плівка не розшаровується і не затирається.Зовнішній шар PET (поліетилен) відповідає за міцність, гнучкість і захист від вологи і УФ-світла.

Другий шар LDPE відповідає за кришталеву прозорість після запікання.

Третій шар EVA - етіленвініл ацетат, з низькою температурою плавлення, він і є «клеєм», так як швидко розплавляється і споює краю пакета.

 

Висока якість матеріалу, з якого зроблена плівка - найчистіше безпечний поліетилен-конверт, в який лягає документ і запікається в ламиінаторе. Ще однією особливістю тришарової плівки для ламінування є її прозорість. Плівка має антистатичне покриття, завдяки якому аркуш паперу вставляється рівно і до поверхні не пристає пил.
Якісні шви конверта надійно склеєні і герметично запаюють документ, не даючи бульбашок повітря залишитися всередині.

Переваги плівки для ламінування 3 шари YULONG:

* Склад понад 50% очищеного PET. Це дозволяє їй бути міцніше, що відрізняє її від дешевих аналогів.
Чи не схильна до стирання.
* Три шару PET + LDPE + EVA забезпечують надійне споювання країв пакету, високу прозорість і адгезію до фотопапері або тонкому картоні.
* Поліетилен (PET) - 100% безпечний полімер, не виділяє шкідливих хімічних речовин або неприємного запаху при нагріванні в ламинаторе.
* На виробництві застосовується очищені гранули PET і LDPE. Нова технологія екстракції пакетів дає кришталеву прозорість листа.Перед тим як купити плівку для ламінування - звертайте увагу на її склад і властивості, щоб отримати якісну ламінацію.

ФОРМАТ
Для кожного розміру документа існує певний формат плівки. Найбільш популярна - плівка для ламінування А4 формату, купити яку можна у нас в інтернет-магазині. Не менш популярний формат: плівка для ламінування А3 формату. Якщо необхідно заламінувати документ трохи більше за розміром ніж А3, варто купити плівку для ламінування SRA3 формату. Плівка для ламінування посвідчень, пропусків, карток, календариків - всі ці формати ви можете знайти у нас на сайті.

ПОВЕРХНЯ
Існують кілька видів поверхні: матова, глянцева, Soft-touch
Глянцева плівка для ламінування надає продукції зовнішній блиск, роблячи фарби яскравішими і насиченими.

Купити матову плівку для ламінування варто якщо потрібно щоб на поверхні не залишалися відбитки пальців, і прибрати відблиски.

Висновок: якщо потрібно зробити більш яскравим, вибирають глянсову плівку для ламінування, а якщо прагнете надати макету благородства - віддайте перевагу матовою.

Плівка для ламінування Soft-touch купити варто якщо є завдання ламінувати продукцію преміум класу. Вона надає листам оксамитову поверхню. Підійде для обкладинок журналів, запрошень, листівок, пакувальних коробок і пакетів.


ЩІЛЬНІСТЬ
Для ламінування вибирають плівку з щільністю від 25мкм до 250 мкм. Чим вище цей показник, тим краще захист і жорсткіше виріб, але навіть при найвищій щільності, виріб збереже свою гнучкість.

Найпоширеніша і продається - це плівка для ламінування 100 мкм, хоча часто перевагу віддають і плівці для ламінування 80мкм. Плівка 250мкм робить виріб схожим на пластик. Таку плівку використовують при ламінуванні пластикових карт, дипломів, грамот і фотографій.


Говорячи про друковану продукцію, хочеться відзначити, що плівка при ламінуванні найкраще прилягає саме до офсетного друку і чим менший рівень заливки, тим якісніше ламінація. Однак, яким би не був виріб, воно повинно полежати деякий час після процесу. Відразу виробляти біговку заборонено.

В інтернет-магазині All4Print (a4p.com.ua) завжди у великому асортименті плівка для ламінування, відправка в день замовлення, Ми відправляємо БЕЗПОСЕРЕДНЬО в такі міста: Київ, Львів, Харків, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса, Рівне, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Суми, Полтава, Черкаси, Чернігів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Ужгород, Тернопіль, Мелітополь, Краматорськ, Бердянськ, Слов'янськ, Нікополь та інші України.

Ціна:
105.00 грн 105.00 грн
Ціна:
1 038.00 грн 1 038.00 грн

Огляди

Дані не знайдено

У нас ви можете придбати товари, як для побутового рівня використання, так і для промислових навантажень.