Плівка для ламінування

Плівка для ламінування

Ламінування захищає паперову або картонну продукцію від зносу, впливу вологи і пилу, а також від механічних пошкоджень. Правильно підібрана плівка для ламінатора грає важливу роль. Саме від неї залежить якість ламінування і зручність подальшого використання документа або іншої продукції.

Види плівки
Залежно від призначення, плівку поділяють на два види:
конвертна і рулонна. У кожного з цих видів свої особливості і свої правила використання.Конвертна або пакетна плівка.

Підходить як для невеликих офісних ламінаторів, так і для професійних, високошвидкісних, які ламінують даним типом плівки. Використовується найчастіше для захисту документів, паперів, фотографій, дипломів, проектів, посвідчень, пропусків. У цього виду є поділ за форматами. Плівка для ламінатора А4 вважається одним з найбільш затребуваних форматів.
Також є розміри А3, А5 і А6, плівка для ламінування для пропусків, для календариків. В окремих випадках можна замовити не форматну плівку для деяких документів.


плівка для ламінування


Плівка рулонна для ламінування.

Підходить для великих ламінаторів рулонного типу в друкарнях і копіювальних центрах. Як правило, такий плівкою покривають різну друковану продукцію: паперові пакети, журнали, буклети, обкладинки для книг та інші види друкованої реклами. Її формат визначається шириною рулону і кількістю метрів в намотуванні. Найпоширенішою вважається: плівка рулонний 25мк, або рулонний плівка 32мк.


Плівка для ламінування рулонна

Щільність 
Значення "мк" в характеристиці плівки відображає її щільність. Від цього числа залежить жорсткість готового заламінованого листа. Чим вище це значення - тим жорсткіше ламінація. У нашому каталозі представлена ​​плівка різних форматів і щільністю від 22 до 250мк.

Найчастіше використовують матеріал щільністю 80-100мк. Плівка для ламінування 125мк також затребувана, особливо для захисту документів. Однак, ви легко можете підібрати варіант під свої потреби. При необхідності вам допоможуть в цьому оператори служби підтримки і роботи з клієнтами.

Фактура
Розрізняють також різні види фактури плівки. Найпоширеніша з них - плівка для ламінування прозора глянсова. Плівка для конвертових ламінаторів в більшості випадків використовується саме така. Вона не заважає розглянути надрукований текст або зображення. Ідеально підходить для захисту документів.

Матова плівка для ламінування. Особливість такої фактури полягає в тому, що вона приховує погрішності у пресі. Також на матової поверхні можна писати перманентним маркером і легко видаляти такі написи спеціальним розчинником.

Текстурна плівка. Поверхня матеріалу може імітувати візерунок дерева, шкіри, лляного плетіння. Текстурна плівка для ламінування А4 нерідко використовується в якості дизайнерського доповнення в рекламних буклетах або меню ресторанів.

Плівка для ламінування Soft Touch (софт-Тач). Матова плівка з бархатистою поверхнею преміум класу. Такий матеріал використовують для ламінування запрошень, обкладинок журналу, подарункової упаковки та інших матеріалів. Надає виробу неповторний вигляд і приємні тактильні відчуття. Купити плівку Soft Touch можна різної ширини в намотуванні 200м і 1000м.Кольорова прозора плівка. Цей варіант використовують для різних дизайнерських рішень в друкованій рекламі. Він являє собою лист плівки з прозорим верхнім шаром і кольоровим нижнім.

Способи використання
За способом нанесення на лист, матеріал ділиться на плівку холодної та гарячої ламінації. Це два принципово різних способів, для кожного з яких потрібна своя плівка.

Гаряче ламінування.
Клейовий шар такої плівки активується при тиску і високій температурі. Залежно від характеристик і товщини плівки, температура повинна бути від 60 градусів і вище. Наприклад, плівка для ламінування а3, щільністю в 60мк прекрасно склеїться при температурі в 90 °. А для такого ж формату, але щільністю в 150мк знадобиться не менше 135 ° нагріву. Зверніть увагу, що робити гаряче ламінування можна тільки після того, як на аркуші повністю висохне фарба.

Холодне ламінування.
Для такого способу досить буде одного тільки тиску. Але при цьому вкрай важливо, щоб Ламінаційний верстат рівномірно і постійно створював цей тиск валиками. В іншому випадку ви отримаєте на виході масу бульбашок повітря, і ні про яке щільному приляганні мови йти не буде. Перевагою такого способу є те, що наносити плівку можна відразу ж після друку, не чекаючи охолодження і висихання фарби.

металізована плівка для ламинаціїНовий вид - металізована плівка для ламінування. Застосовується при виробництві пакетів, коробок для парфумерії або подарункового пакування. Купити металізовану плівку для ламінування можна в двох кольорах: золото і срібло. Намотування рулону - 2000м.

Плівка для ламінування PET в рулонах відрізняється від плівки BOPP високою міцністю, гнучкістю і жорсткістю. Застосовується для надання додаткової жорсткості і збільшення терміну експлуатації.
Купити плівку ПЕТ для ламінування можна різної товщини: 50мк, 75мк, 125мк, 175мкВеликий вибір
У нашому інтернет-магазині представлені різні види продукції для ламінування. Ми співпрацюємо з передовими виробниками, які надають тільки якісний товар. Всього в кілька кліків ви можете купити плівку для ламінування А4 або будь-якого іншого формату. Завдяки зручному фільтру пошуку легко знайти саме ті характеристики, які вам необхідні.

Плівка для ламінування рулонна також представлена ​​різної щільності, довжини намотування і ширини рулону. Розрізняють плівку для цифрового друку і для офсетного друку. У нас ви знайдете крім прозорої, також металізовану плівку для ламінування в рулонах від 2000м. Купити плівку для ламінатора в рулонах стало дуже легко і просто: зайдіть на сайт, за допомогою фільтра вибирайте потрібну ширину і довжину намотування - даний товар буде відправлений в цей же день.

Вже понад 5 років ми займаємося прямими поставками плівки з фабрик Китаю і Європи в Україну. Гарантуємо якість і сервіс обслуговування.

 
Ціна:
478.00 грн 478.00 грн
Ціна:
473.00 грн 473.00 грн
Ціна:
466.00 грн 466.00 грн
Ціна:
541.00 грн 541.00 грн
Ціна:
1 885.00 грн 1 885.00 грн
Ціна:
2 015.00 грн 2 015.00 грн

У нас ви можете придбати товари, як для побутового рівня використання, так і для промислових навантажень.