Різограф RISO SF5030

Різограф RISO SF5030

 • Виробник: Riso
 • Формат: A4
 • Максимальна роздільна здатність друку: 300x600 dpi
 • Швидкість друку, аркушів / годину:: 60-130 (5 шагов)
Всі характеристики
Є в наявності
Артикул: 20022
Ціна:
131 835.00 грн
+
Загальна вартість: 131 835.00 грн
Порівняння

Ризограф RISO SF5030

RISO SF5030 забезпечує виняткову продуктивність завдяки високій швидкості роботи і економічного друку.

Модель SF5030 є моделлю ризографа формату А4, серії SF і призначена для експлуатації як професійними друкарями, так і звичайними користувачами. А не дуже велика, але при цьому рівномірне навантаження апарату при тиражах вище середнього дозволяє швидко (протягом гарантійного терміну) окупити витрати. З його застосуванням користувач може зменшити вартість копій і збільшити обсяги тиражів, при забезпеченні високої якості копій з будь-яких оригіналів.

Ризограф Riso SF5030 максимально простий у використанні, має низьку собівартість, забезпечує якісне зображення, високу продуктивність, а також надійність і тривалий термін служби.

Ризограф SF5030 якісно виконує друк фотографій, текстів, графіки - навчальних матеріалів, конвертів, фірмових бланків і інших видів друкованої продукції.


Виготовлення широкого спектра друкованої продукції забезпечено за рахунок великого доступу по щільності паперу (46 - 210 г / м2, опціонально до 400 г / м).


Сканування:

За допомогою великого сканера планшетного типу, формату А3 забезпечується испльзование і тривимірних і великих оригінал-макетів (фоліант, книга, брошура)
Модель SF5030 має всі стандартні функції по обробці зображення, величезна кількість налаштувань для користувача, високу конструктивну надійність, що дає можливість її використання при професійному виготовленні копій.
Швидке і максимально зручне сканування оригіналів формату до А3 забезпечується планшетним сканером. Функція стирання непотрібного фону дозволяє отримувати чіткі копії, чисті, на білому тлі, автоматично удалется сірий фон, наприклад, для оригіналів газет.

Заміна фарби.

Легка зміна фарби в своєму розпорядженні політикою фірми RISO «Чисті руки» і гарантована конструкцією ризографа, для установки нової туби потрібно вставити тубу у відсік і провернути, потім закрити передні дверцята ризографа.

Друк з високою швидкістю до 150 стор. В хв.

Висока швидкість друку: 150 стр / хв Друк до 1000 сторінок приблизно за 7 хвилин - кращий в світі показник швидкості друку серед пристроїв даного цінового сегмента. Така висока швидкість друку забезпечує високу ефективність навіть в умовах великого навантаження.

При необхідності, надрукувати великий об'єм документів, SF5030 з легкістю впорається з цим завданням, адже всього лише за 7 хв. роботи він здатний віддрукувати 1000 примірників, це в рази більше, ніж будь-який принтер або копір. При цьому вартість даного тиражу буде дуже низькою.

Дозвіл друку 300х600 DPI

Неймовірно висока економічність друку

Ризографи серії SF виконують друк з трафарету (майстер-плівки). В результаті чим більше сторінок буде надруковано з одного майстер-плівки, тим нижче вийде собівартість одного відбитка, що сприяє високій економічній ефективності при друку середніх і великих тиражів.

Різні функції для забезпечення оптимальної якості відбитків

 • Автоматичне управління основними функціями
 • Функція пом'якшення тілесних
 • Чотири режиму обробки зображення: Текст, Фото, Комбі і Олівець

Економія електроенергії

SF5030 дуже економічно витрачає електроенергію - це в 6 разів менше, ніж вимагає для роботи копір. Компанія RISO виробляє обладнання, яке відповідає міжнародному стандарту Energy Star.

Екологічно нешкідливий

Фарба, яка використовується для друку, проводиться з екологічного соєвого масла.

SF5030 оснащений функцією інтелектуальної системи контролю якості - RISO I Quality System, а так-же системою ідентифікації користувачів.

Виробник:
Riso
Формат:
A4
Максимальна роздільна здатність друку:
300x600 dpi
Щільність паперу, г/м2:
46-157
Швидкість друку, аркушів / годину::
60-130 (5 шагов)
Тип сканера :
Планшетний
Розмір паперу для друку, мм:
100x148 - 257x364
Макс. сканована поверхність, мм:
297x435
Енергоспоживання, В:
220
Вага, кг:
100
Габарити (ДхШхВ), мм:
1415х655x665

Не знайдено дописів

 • Cпособи доставки
  • Кур'єром по Києву і передмістю
  • По Україні транспортними компаніями
  • Самовивіз товару з офісу
 • Способи оплати
  • Оплата готівкою
  • Приват 24, Visa, Master card
  • Накладеним платежем
 • Гарантія та повернення
  • Офіційна гарантія від виробника
  • Обмін, повернення протягом 14 днів
Також рекомендуємо