Біндер ниткошвейний

Для прошивки книжкових блоків ниткою використовують спеціальний апарат. Його назва може звучати, як ниткошвейка, брошурувальник або ниткошвейний біндер, в обох випадках йдеться про спеціальний палітурник, який зшиває листи ниткою.

Крім книг, біндер ниткошвейний може використовуватися для зшивання бухгалтерської чи будь-якої іншої архівної документації. Пристрій зазвичай має електричний привід і нагадує невелику швейну машинку.


Біндери ниткошвейні: опис, популярні моделі

Ниткошвейка завжди знайде застосування:

  • у будь-якому архіві;
  • бібліотеки;
  • для підприємства з великим документообігом;
  • у друкарні.


З його допомогою можливе зшивання ниткою книжкових блоків, документації. За 5 хвилин роботи біндер здатний прошити стос паперу від 50 аркушів.


Популярна модель біндера ниткошвейного, купити яку можна в Україні Bindtec YG-168A. Модель працює від електрики і має компактні габарити, тому її легко можна розмістити на робочому столі або іншій поверхні поблизу розетки. На біндер ниткошвейний 168-А ціна від 3209 грн., якщо замовляти його у прямого постачальника обладнання.


Крім швидкості, зручності та продуктивності електрична ниткошвейка має приємні функціональні доповнення. Знімний лоток для документів - за допомогою його можна сформувати рівні стопи паперу і зафіксувати їх спеціальними гвинтами. Також є пенал для приладдя для роботи з ниткошвейкою, зберігання ниток, голок та інших інструментів.


Палітурник для архівів поставляється з усією необхідною комплектацією. До неї входить:

  • голка-гачок;
  • свердло та ключ патрона до нього;
  • нитка;
  • ремені приводу;
  • щітки.
Коли на підприємствах регулярно потрібна ниткошвейна зшивка книжкових блоків або документів для впорядкування архівів, найкращим рішенням стане покупка біндеру.


Ниткошвейний біндер купити в Україні

Широкий асортимент післядрукарського обладнання представлений в інтернет-магазині All4Print. Тут ви можете вибрати та купити біндер ниткошвейний, а також необхідні розхідники та запасні частини до нього. При регулярній експлуатації обладнання заміни може вимагати голка для ниткошвейного біндера або свердло для ниткошвейного біндера. Також у наявності завжди є нитки для ниткошвейки.


Вибрати необхідне обладнання та купити ниткошвейний біндер ви можете безпосередньо на сайті ALL4Print. Наша компанія «Надійний компаньйон» виробляє пряме постачання обладнання в Україну. Купуючи біндери ниткошвейні у нас, ви будете впевнені в його оригінальності та адекватній ціні. Весь асортимент можна подивитися в Києві, у виставковому залі або замовити з доставкою по Україні.

Ціна:
4 385.00 грн 4 385.00 грн
Ціна:
68.00 грн 68.00 грн
Ціна:
68.00 грн 68.00 грн
Ціна:
35.00 грн 35.00 грн

У нас ви можете придбати товари, як для побутового рівня використання, так і для промислових навантажень.