Як замовити товар?

Доставка товару a4p.com.uaВсе дуже просто:

1-й спосіб (найпростіший) - оформити замовлення на сайті. Поруч з кожним товаром є кнопка "КУПИТИ". При замовленні товару просто заповніть швидку форму замовлення, після чого Ви отримаєте смс-повідомлення з номером замовлення, яке підтверджує, що замовлення зроблений успішно (також з Вами обов'язково зв'яжеться наш менеджер).

2-й спосіб - замовити товар по телефону. Контакти вказані на кожній сторінці і в розділі "КОНТАКТИ". Для Вашої зручності ми розмістили номери всіх мобільних операторів України. Просто зателефонуйте, і ми підберемо Вам саме те, що Ви бажаєте.

 

 Доставка:

1. Доставка по Києву

Погоджений з Вами замовлення буде доставлений кур'єром до під'їзду або на найближче відділення Нової Пошти протягом 1-3 днів

      Доставка кур'єром

 • Якщо замовлення було оформлено до 16.00 - доставка здійснюється на наступний день, якщо замовлення було оформлено після 16.00 - доставка здійснюється через день після замовлення.
 • При сумі замовлення до 2000 грн. вартість доставки соствляет 80 грн., при сумі замовлення от 2000 грн. доставка здійснюється БЕЗКОШТОВНО.


      Доставка до відділення Нової Пошти
 • Замовлений товар Ви зможете отримати у відділенні Нової Пошти на наступний день після замовлення.
 • Вартість доставки: Замовлення вартістю вище 2000 грн доставляються безкоштовно, замовлення вартістю нижче 2000 грн, доставляються за тарифами Нової Пошти.

 

Доставка по Україні2. Доставка по Україні

 • Якщо сума Вашого замовлення перевищує 5000 грн., Доставка буде здійснена за наш рахунок, тобто БЕЗКОШТОВНО для Вас. Доставка здійснюється на склад вантажоперевізника, який Ви зможете вибрати при оформленні замовлення (список див. Нижче).

 • При замовленні товару по Україні на суму менше 5000 грн. вартість доставки розраховується компанією перевізником під час прийому товару на відділенні і залежить від габаритів товару та віддаленості міста, в який необхідно здійснити доставку. Доставка здійснюється на склад вантажоперевізника (список див. Нижче), оглянути і сплатити покупку Ви зможете на цьому ж складі.    Як здійснюється доставка товарів в інші міста України?

Все дуже просто - після узгодження замовлення ми відправляємо його через одну з компаній-перевізників (відправляємо за мінімальними тарифами, зручним для Вас), і вже на наступний день Ви можете отримати товар у відділенні компанії перевізника у Вашому місті. Доставка товарів по Україні в більшості випадків займає 1 день, на далекі напрямки - 2 дня.

 
Компанії перевізники:
  
Нова Пошта - novaposhta.ua
Укрпошта - ukrposhta.ua
Делівері  delivery-auto.com.ua

3. Самовивіз в офісі

Забрати товар з офісу можна в день замовлення, але тільки після узгодження з менеджером
ЗА АДРЕСОЮ: Київ,просп. Соборності, 15, оф.305  з 9: 00-18: 00

 
 • Доставка по Україні
  Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені
 • Актуальні ціни
  Актуальність цін 99% на сайті
 • Гарантія повернення
  Гарантія возврата- 14 днів з моменту покупки