Друкарське обладнання

Обладнання для друку – як заощадити

Якісна друкарська техніка – це обов'язковий атрибут для роботи офісів, друкарень, фірм з виробництва рекламно-поліграфічної продукції та ін. Залежно від завдань підприємства це може бути таке обладнання, як:

Різограф (дуплікатор) - ідеальний пристрій для порівняно невеликих тиражів продукції (від 50 до 2000 прим.), у т.ч. з обмеженою кількістю кольорів. Використовує метод трафаретного друку, працює дуже швидко, вигідно економічно. Найбільш відомим є ризограф Riso.

БФП – пристрій, що поєднує функції принтера та сканера, а іноді – і деякі додаткові можливості. Може бути кольоровим та чорно-білим. Мають меншу швидкість друку та вищу вартість відбитка, ніж ризографи. Підходять для створення невеликої кількості копій.

Лазерний принтер – сучасний пристрій для друку, продукція якого не боїться води, вицвітання та стирання та мають високу якість зображення. На відміну від МФУ, не може копіювати – потрібний макет документа чи схеми в електронному вигляді.

Новий чи б\у?

Ви вже визначили, чи хочете ви купити ризограф, МФУ або лазерний принтер? Який із цих пристроїв краще підходить до ваших завдань? Тоді саме час подумати, як здешевити покупку. І тому є кілька варіантів.

1. Ціна на нове друкарське обладнання у різних постачальників може суттєво відрізнятись. Тому, зазвичай покупці порівнюють ціни, вибираючи дешевші варіанти. Головне при цьому бути впевненим у постачальнику, адже найчастіше за зниженою ціною продають неякісні підробки відомих брендів. Тому необхідно вибирати оптимальну ціну у постачальника із гарною репутацією.

2. Якщо у вас є можливість почекати сезону розпродажів та знайти необхідну техніку з реальною знижкою – це також буде деякою економією. Але тут необхідна уважність – адже не секрет, що багато магазинів та торговельних мереж імітують знижки, за кілька днів до розпродажу піднімаючи звичайні ціни.

3. Обладнання може бути як новим, так і б/в – як у хорошому стані, так і відновленим на фабриці до ідеального стану. Ідеальним варіантом у цьому плані є відновлена ​​техніка з Європи. Для відновлення вибираються моделі зі ступенем зносу, що не перевищує 20%. Потім у заводських умовах вони повністю перебираються і чистяться, всі деталі, які потребують заміни, замінюються, закачуються оновлення програмного забезпечення, проводиться хімічне чищення корпусів, і відновлені МФУ з Європи в заводській упаковці прибувають для продажу в Україну. Таке обладнання за своїми характеристиками повністю ідентичне новому і має гарантію, але його ціна суттєво нижча. Це реальний спосіб економії, ви можете переконатися в цьому, порівнявши ціни на новий Bizhub c224e та на аналогічний відновлений пристрій. Різограф з Європи після відновлення також обійдеться значно дешевше за новий, але працюватиме анітрохи не гірше.

4. Якщо ви вирішили купити в Києві МФУ бу, зверніть увагу на те, є пристрій відновленим, просто ремонтувався або зовсім не ремонтувався, але поки працює. Від цього залежатиме, скільки обладнання пропрацює у вас. Адже якщо МФУ Konica Minolta або ризограф пройшли відновлення у фабричних умовах, термін їх експлуатації буде набагато довше, ніж у звичайної техніки, технічний стан якої нікому не відомий. До того ж на цю техніку діятиме гарантія, яку ви зможете скористатися у разі поломок.

Заощаджуйте на обладнанні правильно - і воно не відмовить у самий відповідальний момент!

 

У нас ви можете придбати товари, як для побутового рівня використання, так і для промислових навантажень.